Medical Park Evde

%20 indirim

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubunun çeyrek asırlık deneyimini, kişilerin yaşam alanlarının konforunda profesyonelce sunan Medical Park Evde, sağlık hizmetlerini ev ve işyerlerine taşıyor.

Şimdi Medical Park Evde hizmeti bihaftasonumvar'a özel İDO biletinizle alacağınız fırsat koduyla %20 indirimli!


Medical Park Evde, bireylere yönelik teşhis ve tedavi sonrası bakım süreçleri ile kronik hastalık takibinin yanı sıra koruyucu hekimlik kapsamındaki pek çok hizmet ile ihtiyaçlara cevap veriyor. Medical Park Evde; hekim hizmetlerinden hemşire bakımına, tıbbi cihaz ve yatak tedarikinden evde solunum terapisine, hasta bakım personelinden yeni annelik eğitimine kadar geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. Medical Park Evde’nin uzman ekipleri muayene bulgularını, tetkik ve görüntüleme sonuçlarını varsa hastanın takibini yürüten hekim veya hekimlere raporlayarak, gelen önerileri doğru biçimde uygulanması görevini de üstleniyor.


Hemşirelik Hizmetleri

Evde 8 saat hemşire hizmeti

Evde 12 saat hemşire hizmeti 

Evde 24 saat hemşire hizmeti

Evde 12 saat Yoğun Bakım hemşiresi hizmeti

Evde 24 saat Yoğun Bakım hemşiresi hizmeti

Yenidoğan takip 12 saatlik (ikiz), evde

Yenidoğan takip 12 saatlik, evde

Hastanede 12 saat hemşire refakati


Sağlık Destek Personeli Hizmetleri

Medical Park Evde’nin yaşlı bakımı ve hasta refakat hizmetleri grubun hastanelerinde görev yapan sağlık destek personeli tarafından gerçekleştiriliyor. Deneyimli sağlık destek personeli, ihtiyaç sahiplerine yatak banyosundan ağız bakımına, tırnak bakımından sonda boşaltımına kadar birçok hizmeti sunuyor. İDO bihaftasonumvar kampanyasına özel Sağlık Destek Personeli Hizmetleri %20 indirim avantajıyla alabilirsiniz.

Faydalanabileceğiniz Sağlık Destek Personeli Hizmetleri:

Evde 8 saat bakım görevlisi hizmeti

Evde 12 saat bakım görevlisi hizmeti

Evde 24 saat bakım görevlisi hizmeti

Hastanede 12 saat bakım görevlisi refakati

Hekimlik Hizmetleri:

Medical Park güvencesiyle verilen hekim hizmetleri çerçevesinde, teşhis ve tedavi süreçleri en modern teknolojilerle yürütülüyor. Bu sayede tedavi sürecinde kolaylık sağlanarak, hastaların hayat kalitesi artırılıyor. Medical Park Evde’nin hekim hizmetleri bir seferlik olabileceği gibi belirli periyotlar ile düzenli olarak da planlanabiliyor. Düzenli hekim ziyaretleri sayesinde, kronik hastalıkların yanı sıra koruyucu hekimlik anlayışıyla sağlık durumu da takip ediliyor ve olası risklerin erken tespiti ile gerekli önlemlerin alınması sağlanıyor.

İDO bihaftasonumvar kampanyasına özel Hekimlik Hizmetleri %20 indirim avantajıyla alabilirsiniz.


Faydalanabileceğiniz Hekimlik Hizmetleri :

Evde bakım doktoru ziyareti - Pratisyen hekim 

Uzman doktor ziyareti


Yeni Anne Eğitimi 

Medical Park Evde’nin yeni doğum yapan annelere yönelik Yeni Anne Destek Hizmeti, hastaneden ayrılışın sonrasındaki ilk iki haftayı kapsar. Yenidoğan alanında uzmanlaşmış bir hemşire ihtiyaç sahibi annenin evini ziyaret eder; anneye eğitim verir ve bebeğin gerekli bakımını gerçekleştirir. 

İDO bihaftasonumvar kampanyasına özel Yeni Anne Eğitimi %20 indirim avantajıyla alabilirsiniz.

Hem teorik bilgilendirme hem pratik uygulamaları kapsayan eğitimin başlıkları şunlardır:

Meme bakımı ve emzirme

Yeni anne beslenmesi

Doğum sonrası egzersiz teknikleri

Bebeğe yaklaşım

Bebek için uygun ev koşulları

Ek gıdalara başlama

Aile planlaması

Bebeklerin bölgesel bakımları

Büyüme ve gelişim takibi

Yatış teknikleri

Masaj teknikleri

Büyüme ve gelişim takibi

Ayrıntılı bilgi için www.medicalparkevde.com adresini ziyaret edebilir, 0 850 205 38 33 hizmet numarasını arayabilirsiniz.

Merkez : Flatofis Terra Court Otakçılar Caddesi No:78 Kat 2A C Blok D:74 Eyüp İstanbul 


Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum