Digiturk Filmin Yıldızı Paketi

%33 indirim fırsatıyla


Her paket size film izletir.

Ama dünyanın en iyi stüdyolarından çıkmış, ünlü yönetmenlerin, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan filmleri Film Yıldızı Paketi izletir.
Hem de Türkçe dublaj ve altyazı seçeneğiyle. Hatta dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde izlemeniz için beIN CONNECT hiçbir ek ücret ödemeden bu pakete de dahil. Üstelik beIN CONNECT’te 1000’den fazla film de sizleri bekliyor. Mısırınızı patlatın, çerezinizi hazırlayın ve sinema keyfini evinizde yaşayın.

Her Ay TV'de İlk Kez 40 Yeni Film
Ünlü yönetmenlerinm, ödüllü oyuncuların imzasını taşıyan, aksiyondan komdiyer her duyguya hitap eden binlerce film Filmin Yıldızı Paketinde sizleri bekliyor.

4 Ekranda Film İzleme Özelliği

beIN CONNECT'te 1000'den fazla film, hiçbir ek ücret ödemeden Filmin Yıldızı Paketinde!
Şimdi Filmin Yıldızı Paketi , İDO biletinizle alacağınız fırsat kodunuzla %33 indirim avantajıyla! Siz de bi' hafta sonu İDO ile yolculuk edin muhteşem fırsatları yakalayın!


Bu teklif 12 ay kullanım sözlü Eutelsat üyeliklerinde Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı veya Sporun Yıldızı Paketi alımında 03.03.2018 tarihine kadar geçerlidir. Sadece İDO yolcuları için geçerlidir. Her kampanya için belirtilen toplam bedel tek çekim olarak veya Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank'a ait (taksit özelliği olan) kredi kartlarıyla 10 taksit olarak ödenebilir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80’lik-90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk'e veya tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan taahhüt bozulursa ücretsiz/indirimli hizmetler BTK düzenlemelerince faturalanır. İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK’e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için: www.digiturk.com.tr / 0 212 473 73 73

Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum