İDO'YLA DIGITURK'E GELİN, 2 AY AZ ÖDEYİN!

Sporun Yıldızı Paketi %33 İndirim

Digiturk Sporun Yıldızı paketiyle  HD kalitesinde birbirinden heyecanlı spor karşılaşmaları, Spor Toto Süper Lig'in tüm maçları, İngiltere Premier Ligi, La Liga, Lique 1, Euroleague, Türkiye Basketbol Ligi, NBA, ATP Masters 1000, WTA, Formula 1 ve çok daha fazla spor içeriğine şimdi  bi'haftasonum var'a özel İDO biletinizdeki  kodunuzla %33 indirim fırsatıyla sahip olabilirsiniz.  Sporun Yıldızı paketine sahipseniz, Yan Oda paketi %50 indirim avantajıyla!

Siz de birhaftasonu İDO ile yola çıkın, birbirinden avantajlı kampanyalarda indirim fırsatını kaçırmayın!

Not: %33 İndirimli Sporun Yıldızı paketi  Digiturk abonesi olmayan kullanıcılara özeldir. %50 indirimli Yan Oda paketi Digiturk abonesi olan kullanıcılara özel  tüm paketlerde %50 indirim avantajı sağlamaktadır.


Sporun Yıldızı paketi ile Ailenin Yıldızları paketine ilave olarak futboldan basketbola, tenisten motor sporlarına tüm spor içeriğini izleyebilirsiniz.  Ayrıca beIN Connect ile web'ten, cepten ya da tabletten Spor Toto Süper Lig  dahil paketiniz kapsamındaki tüm maçları canlı olarak hiç bir ek ücret ödemeden izleyebilirsiniz. Spor Toto Süper Lig maçları aynı anda tek bir cihazdan canlı olarak izlenebilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri'ni (0 212 473 73 73) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Kampanya kapsamında belirtilen paketler dışında üyeliğinize paket eklemeniz durumunda eklenen paketler ayrıca faturalanır. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu teklif 12 ay kullanım sözlü Ailenin Yıldızı, Filmin Yıldızı veya Sporun Yıldızı Paketi alımında 03.03.2017 tarihine kadar geçerlidir. Sadece İDO yolcuları için geçerlidir. Belirtilen toplam bedel tek çekim olarak veya Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, HSBC, Akbank, QNB Finansbank'a ait (taksit özelliği olan) kredi kartlarıyla 10 taksit olarak ödenebilir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 80'lik-90'lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 10 TL olmak üzere 12 ay taksitle Digiturk'e veya tek seferde 95 TL olarak Digiturk yetkili servisine ödenir. Aboneliğin 1 yıllık taahhüt süresi dolmadan taahhüt bozulursa ücretsiz/indirimli hizmetler BTK düzenlemelerince faturalanır. İlk ay hediye olan paketlerden faydalanmak için; üye olduğunuz tarihten sonraki ilk 15 gün içerisinde DIGITURK'e veri işleme ve paylaşım izni vermeniz gerekmektedir. Detaylı bilgi için: 

www.digiturk.com.tr<http://www.digiturk.com.tr> / 0 212 473 73 73


Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum