Kızkulesi Restaurant Akşam Yemeği

%15 indirim

İki kıtanın kesiştiği, dünyada bir eşi daha olmayan konuma ve 2500 yıllık gizemli bir tarihe sahip olan Kızkulesi Restaurant'ta unutulmaz bir akşam yemeği fırsatı sizleri bekliyor.Dünya mutfağından seçme lezzetler ve mistik ambiyansına uygun klasikleşmiş romantik müzikler eşliğinde, boğazın enfes manzarasına karşı sevdiklerinizle keyifli saatler geçirebileceğiniz Kızkulesi Restaurant şimdi İDO biletinizle alabileceğiniz kampanya koduyla %15 indirim fırsatıyla.
Ayrıca, özel davet,düğün ve organizasyonlarınızda Kızkulesi’ni kapatarak, dünya mutfağının seçme lezzetleri arasından yapacağınız tercihlerle oluşturduğunuz davet mönünüz eşliğinde, 220 kişiye kadar olan misafirlerinizi bu eşsiz mekanda ağırlayabilirsiniz. Ayrıca yaz aylarında gerçekleştireceğiniz davet ve organizasyonlarınızı, Kızkulesi’nin etrafı Boğaz manzarasıyla çevrili muhteşem terasına taşıyabilirsiniz.
(Not: Kampanya kodunuz yalnızca akşam yemeğinde geçerlidir.)

Rezervasyon ve iletişim bilgileri: 
Telefon : +90 (216) 342 47 47
Fax : +90 (216) 495 28 85
Whatsapp : +90(533) 476 58 06
Adres : Salacak Mevkii Üsküdar 34668
E-mail : reservation@kizkulesi.com.tr
    

Ek Notlar:
- Kampanya kodunuz  ile en fazla 14 gün sonrası için rezervasyon yaptırabilirsiniz.
-Akşam programı 20:15' de başlayıp, 7 yaş altı çocuk ve şort, kapri yada eşofman tipi kıyafetle misafir kabul edilememektedir.
-Kampanya kodunuz özel günlerde geçerli değildir.

Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum