Sandzak Restaurant Pendik Marina

İndirim Oranı : % 10

Sizleri balkan mutfağının eşsiz lezzetlerini tatmaya davet ediyoruz.Köftesinden hamur işlerine, kahvesinden tatlısına tadına doyum olmayacak bu lezzet turuna sizde davetlisiniz.Pendik MarinTürk AVM, Pendik Sapanbağları Sancak ve Tuzla VIA Port Marina' da hizmetinizdeyiz.
1974 yılından beri Boşnak mutfağının en güzel örneklerini sizlerle buluşturan Sanzdak Restaurant; kendinizi evinizde hissedeceğiniz o özel mekanlardan... Güne denize karşı enfes bir kahvaltıyla başlamak isteyenler için, Sandzak Restaurant kahvaltının yanı sıra taptaze Boşnak börekleriyle de misafirlerinin damağına hitap ediyor. . . Sandzak Restaurant "pleskavica special"i ile Balkan mutfağının vazgeçilmezini size sunarken, yanında "soka" başta olmak üzere pirşuta ve zeytinyağlı pilaki gibi soğuk mezeleri de eksik etmiyor. Modern tasarımı ve geniş alanıyla oldukça ferah bir atmosfere sahip Sandzak Restaurant, ailenizle, dostlarınızla ve tüm sevdiklerinizle sizi Balkan misafirperverliğiyle ağırlıyor. Damağınızı eşsiz ve farklı Balkan lezzetleriyle tatlandırmak istiyorsanız tek yapmanız gereken masanızı ayırtmak!

Not: Rezervasyon şartı vardır.

Pendik Sahil Yolu Marin Türk AVM
E Blok No:4 Pendik / İSTANBUL
(0216) 584 65 65 - 66
pendikmarin@sancakrestaurant.com


Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum