Amerikan Estetik Cerrahi Tip Merkezi

Plastik Cerrahi %15, Saç Ekimi %10, Medikal Estetik %10 indirim.

Merkezi İstanbul/Şişli’de bulunan ve New York’ta şubesi bulunan Amerikan Estetik Özel Cerrahi Tip Merkezi, değişime sizin gözünüzden bakıp, sizin mutluluğunuzu önemseyen bir kurumdur.
Plastik cerrahi, medikal estetik, zayıflama, epilasyon, saç ekimi gibi alanlarda size değişim ve memnuniyetin garantisini veren, mutluluğunuza ortak olmayı isteyen bir sağlık kurulusudur.
Plastik Cerrahi Tedavileri
Plastik Cerrahi, vücudun gerekli görülen yerlerini estetik olarak onaran hekimlik dalıdır ve tüm vücut yüzeyinde oluşan her türlü cerrahi problemle ilgilenir. Cerrahi problemlerin yani sıra daha estetik görünmek isteyen, vücudun, yüzünün herhangi bir bölümünden yeterince memnun olmayan kişilerin de başvurabileceği bir daldır.
Saç Ekimi Tedavisi
Saç ekiminde her hasta için hedef, mümkün olduğu kadar doğal ve yoğun görünüm elde etmektir. Saç ekimi, çeşitli nedenlerle saç açıklığı oluşmuş ya da %50’den fazla seyrelmiş alanlara, sağlıklı bölgelerden dökülmemeye kodlanmış alandan (iki kulak arası ense bölgesinden) alınan saç köklerinin dökülmenin olduğu bölgeye uygun tekniklerle nakledilmesidir.
Medikal Estetik Tedavileri
Değişmek, daha güzel bir yüze veya vücuda sahip olmak herkesin hakkidir. Ancak değişmek, daha güzel bir yüz veya vücuda sahip olmak, kimi estetik operasyonda belli başlı durumları kabul etmiş olmayı da beraberinde getirir. Bu durumların başında operasyon izleri, kısa süreli de olsa ağrı, acı hissi, operasyon sonrasında daha siki önlemler almak, operasyon bölgesini çok daha iyi korumak gelir. Bu riskleri almak istemeyenler imdadına medikal estetik yetişir.

Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum