JUST ENGLISH DİL OKULLARI

200 TL Indirim Kuponu

İlk şubesini 2005 yılında Kadıköy Halitağa’da açan Just English, deneyimli ve alanında uzman yerli-yabancı öğretim kadrosu ile yabancı dil öğretimine yepyeni bir anlayış getirmiştir. 2006 yılında daha fazla öğrenciye kaliteli hizmet vermek için su an genel merkezin de içinde bulunduğu Caferağa, Kadıköy’deki 1.000 m2’lik 5 katli binasına taşınmıştır. Just English’in Kadıköy’de açılmasıyla başlayan yabancı dil eğitim ve öğretim hizmetleri, her geçen gün gelişip büyüyerek bir “Eğitim Kurumları Zinciri” halini almış ve başarılarla adından oldukça söz ettirmiştir.
Öğrencilerden gelen yoğun istek üzerine Avrupa Yakası’ndaki ilk şubesini Beşiktaş’ta açmıştır. “Kaliteli eğitim almak herkesin hakkidir, öğrencilerimiz bize gelemiyorlarsa biz onların bulunduğu yere gideriz.” düşüncesiyle yola çıkan Just English, İstanbul dışındaki ilk şubesini Bursa’da açmıştır. Bursa’nın ardından Şirinevler-Ataköy, Mecidiyeköy, Beylikdüzü, Pendik, Karşıyaka-İzmir, Bakırköy, Alsancak-İzmir, İzmit-Kocaeli ve Kızılay-Ankara'da şubeler açarak, kaliteli eğitim almak isteyen öğrencilerin talebi karşılanmıştır.
İngilizce Kursumuzla İlgili Hedefimiz Nedir, Ne Amaçlıyoruz?
Köklü ve deneyimli kurumsal yapısıyla eğitim alanında yaptığı çalışmalarla eğitim sektöründe etkin rol oynayan, yenilikçi, sürekli gelişen, öncü ve örnek bir kurum olmak istiyoruz. Sadece yurt içinde değil, yurt dışında da en kısa zamanda şubeler açıp, tüm dünyaya bir Türk markasının da çok kaliteli eğitim verebileceğini göstermek istiyoruz. İngilizce öğrenmek isteyen kişilerin, bunu gerçekleştirmek için yurt dışına gitmelerinin gerekli olmadığını, isterlerse burada da çok kaliteli bir eğitim alabileceklerini görmelerini istiyoruz.
Ne Gibi İmkanlar Sunuyoruz?
İster öğrencimiz olsun, ister olmasın, bize yurt dışı eğitimle ilgili başvuru geldiğinde, başvuran kişinin isteğine göre İngilizce basta olmak üzere Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca dillerinin bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini geliştirmek amacıyla dilin konuşulduğu ülkede ÜCRETSİZ organizasyon garantisi ile dünyanın önde gelen dil okullarında, uygun fiyatlı, güvenilir, eğitim organizasyonu yapıyoruz.
Yurt dışında dil okulu, yurt dışında üniversite, yurt dışı yaz kampları, Work&Travel ile dil ve üniversite eğitimini yurt dışında almak isteyen kişilere yardımcı oluyoruz.
Diğer İngilizce Kurslarından Farkımız Nedir?
Cevap tüm bu başarılarımızda saklı olduğunu açıkça söylememiz mümkündür. Gönül rahatlığı ile başından sonuna kadar takip edebileceğiniz Türkiye gerçeklerini unutmamış, her türlü maddi ve manevi eğitim fedakârlıklarına açık, önce öğrenci, önce öğretmen diyen ve iyi niyetle eğitim almaya çalışan herkesin yanında olmaya çalışan, her türlü basariyi destekleyen başarısızlıklarından ders alan öğrencisi ile sevinen ve de üzülen bir eğitim kurumuyuz.

Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum