Jolly Tur - Kapadokya Fırsatı

35 TL indirim

JOLLY'DEN SİZE ÖZEL İNDİRİM! KAPADOKYA TURLARINDA ODA BAŞI 35 TL İNDİRİM İÇİN HEMEN REZERVASYON YAPTIRIN!
60 milyon yıl önce Erciyes, Hasandağı ve Güllüdağ’ın püskürttüğü lav ve küllerin aşınmasından oluşan ve dünyanın ender güzelliklerinden bir manzaraya sahip Kapadokya; Peri Bacaları, mağaraların içinde yer alan kiliseleri ve yeraltı şehirleriyle adeta büyülü bir kent.


Toprağın her tonunu görebileceğiniz Kapadokya'da vadileri, mağaraları, Peri Bacalarını ve saklı şehirleri gezerken tarihin içinde adeta zamanda yolculuğa çıkmışsınız gibi hissedeceksiniz. Şimdi bu fantastik yolculuk,   İDO ve Jolly Tur işbirliğiyle gerçekleşen muhteşem indirim fırsatıyla sizleri bekliyor!

Siz de bi hafta sonu biletinizi İDO'dan alın, Kapadokya seyahatinizde kullanabileceğiniz Jolly Tur indiriminizi kazanın.
İDO kodunuzla ,Kapadokya turlarında oda başı 35 TL indirimden yararlanmak için rezervasyonunuzu 28 Aralık 2017-31 Mart 2018 tarihleri arasında gerçekleştirmelisiniz.

Rezervasyon yapılan turlar 28 Aralık 2017- 31 Aralık 2018 aralığında olmalıdır. 

Kampanya özel dönemleri kapsamamaktadır. (23 Nisan tatili, 1 Mayıs tatili, 19 Mayıs tatili, 30 Ağustos tatili, Kurban Bayramı , Ramazan Bayramı, Yılbaşı tatili)

Hediye çeki ya da başka kampanyalar/indirimler ve banka kampanyaları ile birleştirilemez.
Kampanyamızdan yalnızca 0850 522 20 16 ve kurumsalsatis@jollytur.com adresi üzerinden kodunuzu ibraz ederek yararlanabilirsiniz.

Diğer Jolly Tur ofis acente, ofis ve çağrı merkezi üzerinden indirimler geçerli değildir.
Tur ve otellerde doluluk olması gibi durumlarda hizmet verilememesi halinde Jolly Tur’un herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Tur paketine dahil olmayan ekstra hizmet ve ürünlerde geçerli değildir.


Gizlilik Kuralları'nda belirtilen şartlar uyarınca İDO ve iş ortakları adına, benimle iletişime geçilmesine ve İDO tarafından kişisel verilerimin işlenmesine izin veriyorum